Opis programu Magnetic Kadry i płace

MAGNETIC – Kadry i Płace jest nowoczesnym programem, który znajduje zastosowanie zarówno w małych, jak i wielooddziałowych firmach. Jeśli masz zamiar otworzyć jakąkolwiek działalność gospodarczą lub masz w planach zmienić oprogramowanie swojej działającej już firmy na nowy system kadrowo-płacowy to prawdopodobnie jest to program właśnie dla Ciebie.

Warto zaryzykować, gdyż program na pewno spełni Twoje oczekiwania. Licencja na program MAGNETIC – Kadry i Płace obejmuje nieograniczoną liczbę firm, a także pracowników w bazie danych. W momencie, gdy zdecydujesz się na kupno programu  masz gwarancję bezpłatnych usług, w tym m.in. instalację z użyciem zdalnego pulpitu czy kompletne przygotowanie programu do pracy w Twojej własnej firmie.

Jak działa program Magnetic

Na samym początku warto powiedzieć, że program ten jest przejrzysty i bardzo łatwy w obsłudze, dlatego jego obsługę jest w stanie opanować każdy, nawet ten kto nie bardzo się na tym zna. Umożliwia on prowadzenie kompletnej ewidencji kadrowej, w tym również kontrolę czasu pracy każdego pracownika oraz absencji. Każde naliczenie podstaw chorobowych czy urlopów udokumentowane jest niezwykle szczegółowymi raportami. Program ten przewiduje działania, których brakuje innym programom, m.in. daje on możliwość równoległej obsługi nawet dwóch zatrudnień jednego z pracowników. W programie jest wbudowany algorytm, który pozwala na obliczenie kwoty od netto do brutto, co znacznie ułatwia pracę. Jest on kompatybilny ze wszystkimi programami bankowymi, dlatego nie trzeba się martwić, że w razie potrzeby połączenia z innym programem coś pójdzie nie tak. Program także posiada wbudowany generator raportów, przy pomocy którego możliwe jest samodzielne modyfikowanie wszystkich wydruków. Interfejs został stworzony tak, że każdy użytkownik intuicyjnie będzie się po nim poruszał. Jest on podzielony na 4 sekcje, które znacznie ułatwiają pracę. Są to: kadry, płace, dra i raporty.

Ogromne zalety programu Magnetic

Całą obsługą techniczną i informatyczną programu MAGNETIC – Kadry i Płace zajmuje się wykwalifikowany zespół, który posiada spore doświadczenie w tej dziedzinie. Jak to było już wspomniane wyżej, w przypadku instalacji tego programu w firmie zostaje wykorzystane do tego celu licencjonowane oprogramowanie Team Viewer, prościej mówiąc – zdalny pulpit. Dzięki tejże możliwości czas pobytu informatyków w firmie, w której następuje wdrażanie i eksploatacja programu zostaje ograniczony do minimum. Warto dodać, że po zakupie programu jego użytkownik ma gwarancję, że wszystkie aktualizacje zostaną przeprowadzone bezpłatnie (pobierane z użyciem internetu), a w razie jakichkolwiek problemów telefoniczny kontakt z informatykiem będzie bezpłatny, a wszystko to przez okres 12 miesięcy. Ogromnym plusem jest to, że program wiele obliczeń wykonuje sam, dzięki czemu nie ma potrzeby ingerowania w którąkolwiek czynność człowieka. Jest również świetnym miejscem do przechowywania dokumentów niezbędnych do rozliczenia ZUS oraz pitów wszystkich pracowników.

Alternatywne rozwiązanie

Program Magnetic jest dobrym i niedrogim rozwiązaniem dla firm o standardowych wymaganiach. Jednak niejednokrotnie zachodzi potrzeba dostosowania oprogramowania pod własny biznes i w takiej sytuacji lepszym rozwiązaniem jest oprogramowanie dedykowane. Firma Onitum Software to producent oprogramowania specjalizujący się w wytwarzaniu systemów informatycznych dostosowanych do potrzeb klienta.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak głosów)
Loading...

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>