Opis programu 3D Driving-School

3D Driving-School jest trójwymiarową aplikacją, która przygotowuje potencjalnego kierowcę do zdania egzaminu praktycznego na prawo jazdy. Przede wszystkim uczy ona jego użytkownika jak powinien się prawidłowo poruszać samochodem lub motocyklem w ruchu miejskim. Aplikacja z wyglądu przypomina najzwyklejszą grę samochodową, ale pozory mylą.

Tutaj trzeba być czujnym i należy zwracać uwagę na wszystko co pojawia się przed naszymi oczami, tak jakbyśmy to robili podczas prawdziwej jazdy po prawdziwej drodze. Jest to świetne przygotowanie, później można wsiąść w samochód i sprawdzić czego się w ten sposób nauczyliśmy.

Na czym polega aplikacja 3D Driving-School

Na początku pojawia nam się ekran, gdzie musimy wybrać pojazd, którym chcemy się następnie poruszać. Do wyboru mamy zarówno samochód, jak i motocykl. Auto to BMW E36 318i, a motocykl Honda Hernet. Gdy już wybierzemy pojazd i przygotujemy się do jazdy, całość kursu będzie polegała na tym, że będziemy musieli wykonywać polecenia instruktora jazdy. Polecenia będą najróżniejsze, a my będziemy musieli je realizować, mając na uwadze, że w trakcie ich wykonywania nie możemy złamać żadnego przepisu drogowego, gdyż trzeba liczyć się z tym, że w realnym życiu, zostalibyśmy za to ukarani, więc warto dużo wcześniej o tym pamiętać.

Czego dzięki aplikacji można się nauczyć

Jadąc wirtualnym samochodem trzeba zwracać uwagę na wszystko, co się wokół nas pojawia. Są to między innymi piesi, najrozmaitsze znaki drogowe, sygnalizatory świetlne, pojazdach uprzywilejowanych i wielu innych. Można tym samym sprawdzić czy pamiętamy co który znak oznacza i jak trzeba na niego zareagować lub naszym oczom ukażą się różne scenki drogowe i będziemy musieli podjąć decyzję, kto wtedy ma pierwszeństwo. Pamiętajmy, że wymuszenie pierwszeństwa w życiu może się naprawdę źle skończyć. W efekcie, aplikacja 3D Driving-School zamiast wyścigów czy ucieczek przed policją oferuje łatwą i szybką możliwość przyswojenia sobie podstawowych przepisów ruchu drogowego. Dodatkowo dzięki niej wejdzie nam w nawyk patrzenie w lusterka czy przestrzeganie zalecanej prędkości, o czym bardzo często zapominamy prowadząc prawdziwy samochód. Warto również dodać, że użytkownik ma do wyboru różne warunki pogodowe oraz trasy, poprzez co jego nauka nie jest nudna, a w razie ewentualnego znudzenia bez problemu może zmienić on plansze. Prowadząc pojazd trzeba mieć na uwadze, że musimy ciągle się rozglądać i przewidywać różnego rodzaju zdarzenia, które mogą nas spotkać, a w razie czego musimy wiedzieć jak z nich wybrnąć. Wersja demonstracyjna aplikacji ma ograniczoną liczbę uruchomień, która wynosi 20. Daje ona do dyspozycji aż 2 ćwiczenia oraz niezwykle pomocną jazdę testową. Do wyboru użytkownika są także 3 różne poziomy trudności, dzięki czemu będzie mógł on wybrać odpowiedni dla siebie oraz swoich umiejętności. Program 3D Driving-School to doskonały sposób, by nauczyć się przepisów ruchu drogowego, których znajomość będzie niezbędna, by zdać egzamin na prawo jazdy kategorii A lub B.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak głosów)
Loading...

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>