Kaspersky Anti-Virus

kaspersky

We współczesnych czasach, użytkownicy komputerów, zwłaszcza tych podpiętych do sieci internetowej, są ciągle zagrożeni zainfekowaniem ich sprzętu przeróżnego rodzaju wirusami, które mogą po pierwsze uszkodzić dysk, a po drugie mogą nawet wykradać informacje na nim zapisane.

Dlatego nasze komputery powinniśmy chronić programami antywirusowymi, do których należy min Kaspersky Anti-Virus. Jest to główny produkt firmy Kaspersky Lab, który chroni nasze komputery przed wirusami, przed koniem trojańskim, programem szpiegującym itp. Oprogramowanie to można stosować na komputerach współpracujących z systemami Windows. Program dostępny jest w wielu wersjach, które zwykle stosuje się na różnych urządzeniach.

Cechy programu Kaspersky Anti-Virus

Zadaniem programu Kaspersky Anti-Virus jest ochrona naszych komputerów przed różnego rodzaju atakami osób trzecich na nasz komputer. W związku z tym, powinien on szybko wykryć jakieś wirusy, poinformować o nich użytkownika komputera a także je usunąć. I te właśnie wszystkie cechy spełnia Kaspersky Anti-Virus. Pozwala on na wykrycie „nieproszonych gości” zarówno na stronach internetowych, w mailach, znajdujących się na płytach itp. Co więcej, ponieważ program stale jest aktualizowany, nawet najnowsze wirusy czy konie trojańskie mogą zostać szybko usunięte z komputera. Doskonałą cechą programu jest możliwość zastosowania kontroli rodzicielskiej, filtru antyspamowego czy też ochrony tożsamości.

Zalety i wady Kaspersky Anti-Virus

Osoby, które korzystając z programu Kaspersky Anti-Virus chwalą ten program przede wszystkim za prostą obsługę. Ponadto, zapewnia on bardzo dobrą ochronę proaktywną. Kaspersky Anti-Virus nie zajmuje na dysku dużo miejsca. Twórcy programu, bardzo często dokonują jego aktualizacji, a także oferują bardzo szybka pomoc w rozwiązywaniu wszelkiego rodzaju problemów. Kaspersky Anty-Virus ma bardzo szeroki zakres ochrony, co jest niezwykle ważne, gdyż wydając na jego zakup niewielkie pieniądze, możemy w pełni chronić nasze dyski.

Jeżeli chodzi o wady tego programu antywirusowego, to jego właściciele mówią, że „zamula” on komputer i znacznie zmniejsza szybkość jego pracy. Dosyć długo trwa także skanowanie komputera. Niektórzy mogą również narzekać na fakt, że czasami informuje on o wirusach, które w rzeczywistości wcale nimi nie są. Dla innych wadą może być cena, jaką należy zapłacić za legalne nabycie programu.

Czy warto warto więc kupić i zainstalować na swoim komputerze program Kaspersky Anty-Virus? Z całą pewnością tak. Program pomimo swoich wad, jest jednym z najlepszych programów antywirusowych, jakie są oferowane obecnie na rynku. Pozwala on w dosyć mocny sposób chronić nasze komputery poprzez szybkie wykrywanie nieproszonych intruzów, a także ich błyskawiczne usuwanie. Dzięki stałym aktualizacjom, program ten chroni nawet przed najnowszymi wirusami, czego nie potrafią wszystkie programy antywirusowe. Dlatego też liczba kupujących licencje na program stale się zwiększa i coraz więcej komputerów jest chronionych przez Kaspersky Anty-Virus.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak głosów)
Loading...

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>