G Data AntyVirus

g data

Pewno słyszeliśmy wielokrotnie o zawirusowanych plikach komputerowych, czy też o fałszywych stronach internetowych, przez które mogą zostać wykradzione nasze dane osobowe. Dlatego też na większości naszych komputerów zainstalowane są programy antywirusowe, których zadaniem jest ochrona przed tym niebezpieczeństwem. Jednym z takich programów jest G Data AntiVirus, który znakomicie walczy z trojanami czy wirusami.

Historia G Data AntiVirus

G Data AntiVirus jest produktem firmy G Data Software. Chroni on komputery przed wirusami, robakami, programami szpiegującymi, czy też trojanami. Pracuje on na systemach Windows, a jego silniki oparte są na silnikach avast i BitDefeder. Obecnie dostępnych jest kilka wersji programu: G Data AntiVirus, G Data AntiVirus + Firewall, G Data InternetSecuryty, G Data TotalCare, G Data Neotebook Security.

Cechy programu G Data AntiVirus

G Data AntiVirus zapewnia niezwykle kompleksową ochronę komputera podczas codziennej pracy. Posiada on bardzo przejrzysty interfejs graficzny, więc każdy szybko zrozumie jak można używać programu. Program posiada dwie technologie niezależnych skanerów antywirusowych, więc wykonywane przez niego zadania są niezwykle skuteczne. G Data AntiVirus w sposób „inteligentny” wykrywa wszelkie nowe zagrożenia, ponadto posiada funkcje pozwalające na szybkie skanowanie Fingerprinting i ParallelScan. W związku z tym program ten charakteryzuje się niezwykle wysoką skutecznością i dużą wydajnością.

G Data AntiVirus daje nam dostęp do bardzo rozbudowanych ustawień, co sprawia, że możemy go w bardzo indywidualny sposób dostosować do naszych potrzeb. Firma G Data Software daje możliwość skorzystania z programu przez 30 dni za darmo. Mamy więc czas na jego sprawdzenie i podjęcie decyzji związanej z zakupem. Co ważne, możliwe jest nabycie programu w wersji abonamentowej. Ma to ponadto tę zaletę, że będziemy mieli stale aktualną wersję programu. Firma zapewnia posiadaczom G Data AntiVirus bardzo rozbudowaną i szybką pomoc techniczną. Program G Data AntiVirus, dzięki temu że jest dostępny w kilku wersjach, daje nam możliwość wyboru najlepszej opcji, która w idealny sposób będzie chroniła nasz komputer.

Z całą pewnością wadą tego programu są dosyć wysokie wymagania sprzętowe. Dysk podczas pracy jest dosyć istotnie obciążany, więc najlepiej instalować program na komputerach posiadających dobrą pamięć. Niektórzy użytkownicy programu narzekają też na mało efektywną kontrolę rodzicielską, jaką ten program oferuje.

Jeżeli więc obawiamy się, że na naszym komputerze mogą „zagnieździć” się jacyś nieproszeni goście, program G Data AntiVirus będzie dla nas znakomitym sposobem na wszelkie niebezpieczeństwa. I chociaż niektórych może zniechęcać cena, jaką należy zapłacić za licencję, to jednak z całą pewnością program jest jej wart. Ponadto zawsze możemy skorzystać z abonamentowego systemu sprzedaży, który jest oferowany przez firmę. Po zainstalowaniu G Data AntiVirus na naszym dysku, będziemy mogli z pełną swobodą i z pełnym bezpieczeństwem poruszać się po różnych stronach internetowych.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak głosów)
Loading...

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>