Kategoria Bezpieczeństwo

Avast Antivirus Pro

avast

Aby skutecznie ochronić nasze komputery przed wirusami czy robakami komputerowymi, powinniśmy zainstalować w nich programy antywirusowe. To właśnie one zapewniają nam bezpieczne „serfowanie” po sieci internetowej, czy też odbieranie poczty. Jednym z najbardziej popularnych programów antywirusowych jest produkt czeskiej firmy Avast czyli Avast Antivirus Pro.

Czytaj więcej

G Data AntyVirus

g data

Pewno słyszeliśmy wielokrotnie o zawirusowanych plikach komputerowych, czy też o fałszywych stronach internetowych, przez które mogą zostać wykradzione nasze dane osobowe. Dlatego też na większości naszych komputerów zainstalowane są programy antywirusowe, których zadaniem jest ochrona przed tym niebezpieczeństwem. Jednym z takich programów jest G Data AntiVirus, który znakomicie walczy z trojanami czy wirusami.

Czytaj więcej

AVG AntiVirus

avg

Każdy użytkownik komputera zdaje sobie sprawę, jak wielkim zagrożeniem mogą być różnego rodzaju wirusy czy też konie trojańskie. W związku z tym, praktycznie na każdym komputerze jest zainstalowany program antywirusowy, którego zadaniem jest szybkie wykrycie ewentualnego zagrożenia i poinformowanie o nim użytkownika. Jednym z najbardziej popularnych programów antywirusowych, jest obecnie AVG AntiVirus a zwłaszcza jego darmowa wersja.

Czytaj więcej

Kaspersky Anti-Virus

kaspersky

We współczesnych czasach, użytkownicy komputerów, zwłaszcza tych podpiętych do sieci internetowej, są ciągle zagrożeni zainfekowaniem ich sprzętu przeróżnego rodzaju wirusami, które mogą po pierwsze uszkodzić dysk, a po drugie mogą nawet wykradać informacje na nim zapisane.

Czytaj więcej