Ashampoo Office 2016

ashampoo office 2016

Coraz więcej firm zaczyna wprowadzać na rynek różnego rodzaju programy, które mają właścicielom komputerów pomagać przy tworzeniu dokumentów tekstowych, czy też arkuszy kalkulacyjnych. Jedną z nich jest firma Ashampoo, która ostatnio wprowadziła na rynek program Ashampoo Office 2016.

Historia Ashampoo Office 2016

Firma Ashampoo powstała w 1999 roku i została założona w Niemczech. Od tego tez czasu, ma w swojej ofercie wiele programów, które pomagają w codziennej pracy na komputerze. Oprócz Ashampoo Office 2016 firma oferuje też programy antywirusowe, programy do obróbki zdjęć, słuchania muzyki, itp. W ofercie tej firmy, nie mogło też zabraknąć programu „biurowego”, który stanowiłby alternatywę dla innych tego rodzaju programów. Program Ashampoo Office 2016 jest najnowszą wersją tego rodzaju oprogramowania, które ostatnio firma ta „wypuściła” na rynek w roku 2012. Znajduje się w nim wiele ulepszeń i poprawek, zwiększających możliwości programu a także znacznie podnoszące jego wydajność.

Cechy Ashampoo Office 2016

Nowa wersja programu, oferuje klientom bardzo dużą szybkość działania, a także bardzo intuicyjny interfejs, który niejako samodzielnie nakierowuje użytkownika programu. Podstawowym składnikiem Ashampoo Office 2016 jest edytor tekstów TextMaker. Możemy na nim zarówno pisać zwykłe dokumenty, jaki bardziej skomplikowane teksty jak CV, czy też newslettery. Do każdego z dokumentów, możemy dołączyć tabelki, grafiki, czy też nagłówki. Dużą zaletą programu jest możliwość sprawdzania ortografii czy gramatyki. Użytkownik programu ma do swojej dyspozycji wiele różnego rodzaju stylów, czy też podgląd wszelkich zmian na żywo. Co ważne, TextMaker ma możliwość eksportu dokumentów do formatu PDF. Drugą aplikacją wchodzącą w skład Ashampoo Office 2016 jest PlanMaker. Jest to program do tworzenia arkuszy kalkulacyjnych, w którym można wykorzystywać około 350 funkcji matematycznych. Aplikacja daje nam do dyspozycji około 80 typów wykresów, kolorowe zakładki w arkuszach, stosowanie przestawnych tabel itp. Co więcej, możemy tu otworzyć dokumenty utworzone w programie Excel.

Nie zapomniano też o tych, którzy chcą w komputerze tworzyć różnego rodzaju prezentacje. Mamy tu do dyspozycji wiele gotowych szablonów, możemy wykorzystywać slajdy, zdjęcia, czy też materiały video. Możemy też wstawiać wykresy. Aplikacja w sposób automatyczny zapisuje wszystkie wersje dokumentów i daje możliwość powrotu do poprzednich.

Możemy więc powiedzieć, że Ashampoo Office 2016 jest doskonałą alternatywą dla wszystkich tych, którzy muszą mieć na swoim komputerze jakieś pakiety biurowe. Tym bardziej, że cena tego produktu jest naprawdę konkurencyjna, w porównaniu z innymi płatnymi programami. Co więcej, każdy ma 30 dni na darmowe przetestowanie programu. Ponieważ firma zapowiada stałe poszerzanie i udoskonalanie programu, możemy się w najbliższym czasie spodziewać kolejnych bardzo przydatnych funkcji, które jeszcze bardziej usprawnią pracę tych, którzy mają w swoim komputerze zainstalowany program Ashampoo Office 2016.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak głosów)
Loading...

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>